پورتال موسسه آموزش عالی آزاد فاخر

سه شنبه، 16 خرداد 1402 (Tue, 6 Jun 2023) | 14:51:47
معرفی دوره

طی سالیان اخیر به دلایل مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، زبان انگلیسی تبدیل به وسیله ارتباط مردمانی از فرهنگ ها و ملیت های متفاوت شده است. در زمان فعلی به جرأت می توان گفت که زبان انگلیسی به عنوان زبان اول درفعالیتهای مالی، تجاری، آموزشی، پژوهشی وعلمی سراسر جهان به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم به کارگرفته می شود، البته زبانهای دیگر نیز در برخی موارد نقشی کلیدی ایفا می کنند.

بنابراین یادگیری زبان انگلیسی بعنوان یک ضروت به زبان ارتباط مردم دنیا بدل شده است. در حال حاضر انگلیسی، زبان مادری بیش از 360 میلیون شهروند بریتانیایی، آمریکایی، کانادایی و استرالیایی است و تعداد 600 میلیون نفر نیز زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود به کار می برند. میلیونها نفر دیگر در سراسر جهان در حال یاد گیری این زبان می باشند تا بخشی از نیازهای علمی-فرهنگی خود را در جوامع انسانی به شدت در هم تنیده امروزی رفع نمایند.

بر همین اساس موسسه آموزش عالی آزاد فاخر با استفاده از تجارب برترین کالج های آموزش زبان در اروپا و بهره گیری از مدرسین مجرب و توانمند، آموزش زبان انگلیسی را در دوره ها و سطوح های مختلف برنامه ریزی و اجرا می نماید که داوطلبان می توانند بر اساس سطح نیاز خود به آموزش زبان انگلیسی در هر یک از این دوره ها تحصیل ثبت نام نمایند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است