پورتال موسسه آموزش عالی آزاد فاخر

شنبه، 22 مرداد 1401 (Sat, 13 Aug 2022) | 02:22:06
معرفی دوره

طی سالیان اخیر به دلایل مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی، زبان انگلیسی تبدیل به وسیله ارتباط مردمانی از فرهنگها و ملیت های متفاوت شده است. در زمان فعلی به جرأت می توان گفت که زبان انگلیسی به عنوان زبان اول  درفعالیتهای مالی، تجاری، آموزشی، پژوهشی وعلمی سراسر جهان به عنوان ابزار اصلی انتقال مفاهیم به کارگرفته می شود، البته زبانهای دیگر نیز در برخی موارد نقشی کلیدی ایفا می کنند.

بنابراین یادگیری زبان انگلیسی بعنوان یک ضروت به زبان ارتباط مردم دنیا بدل شده است. در حال حاضر انگلیسی، زبان مادری بیش از ۳6۰ میلیون شهروند بریتانیایی، آمریکایی، کانادایی و استرالیایی است و تعداد ۶۰۰ میلیون نفر نیز زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود به کار می برند. میلیونها نفر دیگر در سراسر جهان در حال یاد گیری این زبان می باشند تا بخشی از نیازهای علمی-فرهنگی خود را در جوامع انسانی به شدت در هم تنیده امروزی رفع نمایند

بر همین اساس موسسه آموزش عالی آزاد فاخر با استفاده از تجارب برترین کالج های آموزش زبان در اروپا و بهره گیری از مدرسین مجرب و توانمند، آموزش زبان انگلیسی را در دوره ها و سطوح های مختلف برنامه ریزی و اجرا می نماید که داوطلبان می توانند بر اساس سطح نیاز خود به آموزش زبان انگلیسی در هر یک از این دوره ها تحصیل ثبت نام نمایند.

هم اکنون برای پیش ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است