دو شنبه، 7 مهر 1399 (Mon, 28 Sep 2020) | 02:54:16  
اخبـــار مـوسـســـه
اعلام نتایج مرحله اول آزمون وکالت۹۸ مرکز وکلاء قوه قضائیه
تاریخ انتشار: 1398/10/12 | تعداد بازدید: 583

بدینوسیله به اطلاع داوطلبین محترم شرکت کننده در آزمون وکالت۹۸ مرکز میرساند جهت، نتایج مرحله نخست آزمون وکالت این مرکز به  وب سایت sanjesh.pnu.ac.ir  مراجعه نمایید    شایسته است شرکت کنندگان محترم در آزمون به نکات زیر توجه داشته باشند:

    ۱- همانطور که در آگهی ثبت نام نیز اعلام شد آزمون وکالت مرکز دو مرحله ای برگزار می شود؛ مرحله اول به صورت کتبی و مرحله دوم به صورت مصاحبه شفاهی تخصصی خواهد بود. عدم موفقیت در هریک از مراحل به منزله مردودی در نتیجه کل آزمون می باشد.

    ۲- از راه یافتگان به مرحله دوم آزمون، مصاحبه علمی-شخصیتی به عمل خواهد آمد و صرفاً پس از بررسی صحت مدارک، دارا بودن شرایط قانونی و طی مراحل مصاحبه، به مرحله کارآموزی معرفی خواهند شد.

    ۳- داوطلبان تا روز یکشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۵ فرصت دارند در صورتیکه درخواست بررسی مجدد نتیجه آزمون در هر یک از دروس و یا سهمیه ایثارگری و سرباز-کارآموز را داشته باشند، درخواست خود را از طریق سامانه مرکز آزمون دانشگاه پیام نور ارسال نمایند.

    ۴- اطلاعیه نحوه برگزاری مرحله دوم آزمون وکالت۹۸ روز چهارشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۸ بر روی وب سایت مرکز وکلا قوه قضائیه به نشانی www.judiciarybar.ir منتشر خواهد شد.

 

    روابط عمومی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است