پورتال موسسه آموزش عالی آزاد فاخر

دو شنبه، 5 مهر 1400 (Mon, 27 Sep 2021) | 13:24:20
مــرکز مشــاوره فاخــر
سوالات بسیار مهم
ســوال:
با سلام وخسته نباشید خدمت دکتر رحیمی عزیز
دوتا سوال داشتم
من در سایتی خوندم که احتمالا ایین دادرسی کیفری از قانون فعلی یعنی همون قدیمیه طرح میشه چون قوه قضاییه خواسته که اجرای آدک مصوب 92 کمی به تاخیز بیفته...حال سوال من اینه کدوم قانون رو بخونم مصوب 92 یا اون یکی قبلیه؟؟؟

سوال دوم اینکه ایا ازمون سر دفتری 93 برگزار میشه؟؟؟

منابعش چیه و چه درسایی هست؟

انتقادی دارم از اینکه چرا سایت شما که من به اخبارش اطمینان دارم به روز نیست و اخبار جدید وکالت قضاوت و ارشد رو درج نمیکنید؟؟؟
با تشکر از شما


پاســـخ:
با سلام
ضمن تشکر از شما ، طبق مصوبه اسکودا باید قانون جدید ادک را مطالعه نمایید چون ملاک ازمون امسال قانون جدید است و تا کنون هیچ خبر موثقی مبنی بر تغییر منبع ازمون اعلام نشده است .
ازمون سر دفتر ی هم مشخص نیست که ایا امسال برگزار شود یا خیر، ولی شما با مطالعه برای ازمون وکالت و قضاوت در حدود 80 درصد منابع ازمون که مشترک است اماده این ازمون خواهید بود . منابع ان در صفحه اول سایت در بخش ازمون سر دفتری درج شده است .
ضمن تشکر از انتقاد شما ، ما باید اخبار دقیق و موثق را در سایت قرار دهیم و شایعات و خبر های غیر موثق و ظنی و حدسی که فاقد هر نوع اعتباری است را نمی توان به عنوان خبر منتشر کرد . اعتبار این سایت نیز به رعایت همین استاندارد است و تا خبری توسط دو منبع معتبر در کشور تایید نشده باشد را ما منتشر نمی کنیم . 90 درصد ان چیزی که الان در برخی از سایت ها منتشر می شود شایعات و خبرهای بی اساس است که فقط موجب تشویش اذهان مخاطبین می شود . اطمینان داشته باشد انچه که قطعا به عنوان خبر موثق تایید شود در کمترین زمان ممکن در سایت فاخر درج خواهد شد . موفق باشید


کــد پیگیری: 85372940 تعداد بازدید: 1316
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است