یک شنبه، 11 خرداد 1399 (Sun, 31 May 2020) | 13:41:20  
مــرکز مشــاوره فاخــر
اعتراض به عملکرد مغرضانه و غیر قانونی مسئولان اداره محل خدمت
ســوال:
با سلام، مزید امتنان خواهد بود حقیر را بعنوان کارمند رسمی دولت با سابقه نزدیک به بیست سال راهنمائی فرمائید به منظور اعتراض به عملکرد غیر قانونی و تخلفات مکرر مدیران آن مجموعه ، سو استفاده از موقعیت، مدرک سازی و ارائه گزارشات ساختگی و.... به شرح ذیل که به موجب آن خسارات و مشکلات فراوان و بعضا جبران ناپذیری را به اینجانب و خانواده وارد ساخته، به کدام مرجع قضائی مراجعه نماید؟ آیا امکان جبران خسارات وارده میسر می باشد:
- ارائه گزارشات ساختگی به منظور ایراد اتهام غیبت و ارسال گزارش آن به هیات بدوی؟
-تحمیل یکسال نیم بلاتکلیفی و محرومیت از دریافت حقوق ماهانه بطور کامل به دلیل تعلل هیت بدوی در برگزاری جلسه رسیدگی.
- محکومیت به بازخریدی با رای هیات بدوی به اتهام 160 روز غیبت در زمان بلاتکلیفی که از دریافت حقوق محروم بوده و علاوه بر آن بیش از نیمی از غیبتهای اعلام شده ، ساعات خضور، مرخصی و ایام تعطیل رسمی کشور و آخر هفته می باشد.
-علیرغم ابطال رای هیات بدوی از سوی دیوان عدالت اداری و با زگشت به حدمت مجدد از تاریخ آذر ماه 1388 ، اقدامی در جهت رفع وقفه ایجاد شده به دلیل بلاتکلیفی صورت نگرفته است.
- عدم پرداخت حقوق ماهانه کامل به بهانه های مختلف و بر خلاف احکام حقوقی اینجانب.
- عدم اجرا مصوبه افزایش حقوق از سوی دولت برا اینچانب بر خلاف سایر همکاران.
- و موارد بسیار دیگر که حقیقتا زندگی اینجانب را مختل ساخته است
استدعا دارد حقیر را جهت احقاق حقوق خود و خانواده راهنمائی فرمائید


پاســـخ:
با سلام
مرجعع رسیدگی به همه این ادعا که ذکر نموده اید دیوان عدالت اداری است . البته بهتر است برای اینکه در طرح دعوی خود به نتیجه برسید با یک وکیل که پرونده دیوان را انجام میدهد مشورت و یا وی را به عنوان وکیل خود انتخاب نمائید، چون هر یک از این ادعا ها باید مستند و مستدلل به دیوان ارائه شود .در دیوان خیلی مهم است که به این نامه ها استناد شود و این امر محتاج مشورت با وکیل خبره ای است که حوزه فعالیت وی دیوان عدالت اداری باشد . موفق باشید .


کــد پیگیری: 80231708 تعداد بازدید: 1419

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است