پورتال موسسه آموزش عالی آزاد فاخر

سه شنبه، 15 آذر 1401 (Tue, 6 Dec 2022) | 17:12:59
مــرکز مشــاوره فاخــر
کلاهبرداری !
ســوال:
با سلام

من با یک شرکت و یا اگه بهتر بگم شخص قراردادی بستم .که این قرارداد درمورد انجام سقف کاذب برای منزلم بود.
مبلغ یک میلیون تومان بصورت نقد به این شخص دادم و یک میلیون دیگر هم در وجه این آقا چک نوشتم.که تاریخ چک 25/9/91 میباشد.قرار بود کار من از تاریخ شروع قرارداد که 27/8/91 بود شروع و طی مدت 2 الی 3 روز به من تحویل داده شود اما متاسفانه با بهانه های مختلف کار من به تاخیر افتاد. این شخص مقداری وسایل که برای کارمن خریداری کرده بود را در منزل من گذاشته و با تماسهای مکرر من فقط قسمتی از راه پله را کار کرده و از آن روز به بعد دیگر سراغ کار بنده نیامده است.درروز سه شنبه 24/8/91 با او تماس گرفتم و قرار شد که روز جمعه همان هفته کارم را تمام شده تحویل دهد.ولی متاسفانه بازهم این اتفاق نیفتادوازروز 5شنبه تا حالا تماسهای من را جواب نمی دهد. حتی شریک او هم تماسهایم را جواب نمی دهد.روز شنبه که به دفترش سر زدم بسته بود و از همسایه ها که پرسیدم گفتند چند روزی هست که دفترشان را باز نکرده اند.
حالا با این اوصاف و احوال من چه کاری می توانم انجام دهم؟ چکی هم که داده بودم بیست وپنجم آذر قابل برداشت هست ، ولی من نمیخواهم او یک میلیون دیگرهم ازمن بگیرد درصورتی که هیچ کاری برایم انجام نداده و معلوم نیست هدفش چه بوده. من هم از کلاهبردار بودن این شخص می ترسم. ( در ضمن شماره این آقا هم این است : آقای سرچشمه 09355174876 و آقای شیبانی 09381281042 )
لطفا و خواهشا به من کمک کنید که وضع مادی و روحی من از این بابت خیلی خراب شده است.


پاســـخ:
با سلام
طی یک نامه به بانک در خواست توقیف شماره چکی که به او داده اید را نمایید سپس یک هفته فرصت دارید تا در دادسرا به اتهام کلاهبرداری از وی شکایت و از دادسرا گواهی برای بانک بگیرید دیگر او نمی تواند چک را پاس نماید .


کــد پیگیری: 69102677 تعداد بازدید: 2126
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است