یک شنبه، 11 خرداد 1399 (Sun, 31 May 2020) | 13:34:06  
مــرکز مشــاوره فاخــر
تعلق گرفتن خسارت تاخیر تادیه به ارز ؟
ســوال:
با سلام و خسته نباشید.
آیا درصورتیکه خواسته دعوا ارز باشد (مثل دلار یا یورو و ...) خسارت تاخیر تادیه به آن تعلق میگیرد یا خیر؟ لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر از سایت خوبتون


پاســـخ:
با سلام
با عنایت به ظاهر ماده 522 ق.آ.د.م که از اصطلاح "وجه رایج" استفاده کرده پس، فقط به ریال، خسارت تاخیر تادیه تعلق خواهد گرفت.


کــد پیگیری: 1949165 تعداد بازدید: 2055

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه آموزش عالی آزاد فاخر در شیراز است